0Shares

Me rolet e aktorëve dhe skenat komike, por të cilat japin mesazhe të qarta, ata kanë bërë për vete shumë shikues.

Bëhet fjalë për serialin “O Sa Mirë”, i cili çdo javë shfaqet në ekranet tona televizive.

Telegrafi ka përgatitur një kuiz për fansat e serialit, ku mund ta testojnë veten se sa janë të informuar rreth aktorëve!

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)