Jemi mësuar ta shohim Kejvina Kthellën si një bionde atraktive që arrin të marrë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Por, modelja e njohur ka zgjedhur që bëjë një ndryshim në dukjen e saj duke shndërruar në zeshkane.

Ky ndryshim është pritur shumë mirë nga ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, të cilët i kanë dhënë komplimente për dukjen e re.

View this post on Instagram

🖤@merita_merja 🖤

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on Nov 7, 2019 at 3:16am PST

Bukuroshja ka realizuar edhe një set fotografik me fotografin Blend Roka dhe duket për mrekulli.

Pos pëlqimeve të shumta nga fansat, Kejvina ka marrë komente të shumta edhe nga bukuroshet e njohura të estradës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

👀

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on Nov 7, 2019 at 7:04am PST

View this post on Instagram

Mua ~ @merita_merja Photo~ @blendroka.photography_film

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on Nov 8, 2019 at 3:51am PST