Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella komentohet vazhdimisht për paraqitjet e saj provokuese.

Krahas një karrierë prej modele, Kejvina ka arritur që të ketë edhe një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, me mbi 700 mijë të tillë vetëm në Instagram.

Bukuroshja bionde asnjëherë nuk heziton të që shfaqet provokuese në postimet që bën dhe kështu ka vepruar edhe së fundmi.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

Kejvina ka ndarë me fansat në një video ditën e sotme (e diel), teksa shihet në prapaskenat e xhirimit të videoklipit të fundit të Majk dhe Bardhit “Ama”.

Modelja pati një paraqitjet tejet joshës ne klip dhe kjo që bie në sy edhe në videon që ajo publikoi në llogarinë e saj të Instagramit.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

E veshur vetëm në bikini kombinuar me një këmishë të gjatë dhe të hollë ngjyrë rozë sipër, Kejvina vuri në pah linjat joshëse të trupit për të cilat edhe njihet.

Bardhi dhe Majk paralajmërojnë këngën e re me protagoniste në klip Kejvina Kthellën Bardhi dhe Majk paralajmërojnë këngën e re me protagoniste në klip Kejvina Kthellën

Ndryshe, kujtojmë që fama e Kejvinës mori hov me paraqitjen e saj në emisionin e Ermal Mamaqit, ndërkohë që atëherë modelja ka marr pjesë në disa klipe muzikore dhe gjithashtu është imazh i markave të ndryshme. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)