Ish e dashura e Kanye West, Julia Fox befasoi me një tjetër paraqitje në publik gjatë një dalje në Neë York.

Ndërsa shfaqte këmbët e saj jashtëzakonisht të tonifikuara në një mini-fund me thekë mbi një tanga të zeza, ylli 32-vjeçar i “Uncut Gems” shfaqi vetëbesim teksa përshtati një xhaketë të zezë prej lëkure pa asgjë të veshur poshtë.

Ajo e kompletoi ‘look’-un e saj të guximshëm me një palë çizme deri tek gjuri, nuanca të arta dhe flokët e saj ngjyrë kafe i la në valëzim.

Aktorja gjithashtu dokumentoi pamjen e saj, e cila tregonte fizikun e saj joshës, në InstaStory, në klip, Fox mund të shihej duke filmuar veten teksa po ecte në trotuar në mesditë.

Gjatë romancës së saj jetëshkurtër, por shumë të përfolur me West, dyshja u shfaqën në disa evente të rëndësishme kur morën vëmendje.

Të dy u takuan në një festë të Vitit të Ri në Miami dhe shijuan një romancë të stuhishme përpara se të ndaheshin në shkurt.

Të gjitha lajmet nga Julia Fox Të gjitha lajmet nga Julia Fox

Julia u pa për herë të fundit duke luajtur një amvise thumbuese në ‘trailerin’ e drejtuar nga Steven Soderbergh “No Sudden Move”, ku luajtën edhe Don Cheadle, Benicio Del Toro dhe David Harbour, po transmetohet në HBO Max.

Ajo aktualisht është duke punuar në “The Trainer”, së bashku me Bella Thorne, Vito Schnabel dhe Gina Gershon./Telegrafi/