LAJMI I FUNDIT:

Ish e dashura e Justin Bieber ngre temperaturat (Foto)

Ish e dashura e Justin Bieber ngre temperaturat (Foto)

Tashmë, ajo është një nga modelet e reja më të kërkuara në planet.

Reklama

Këtë fundjavë ish-e dashura e Justin Bieber, Hailey Baldwin, ka shijuar pak kohë larg pasarelve me një mikeshë të saj në ishujt tropikalë të Turks dhe Caicos.

Bukuroshja 19 vjeçare ka publikuar një foto tepër të nxehtë në Instagram për 81 milionë ndjekësit e saj ku shfaqet me bikini duke i dhuruar një puthje shoqes së saj.

bieber-1

bieber-3

bieber-4

bieber