LAJMI I FUNDIT:

Interi mbërrin në Stamboll, Dumfries rrëzohet sapo zbret nga autobusi

Interi mbërrin në Stamboll, Dumfries rrëzohet sapo zbret nga autobusi

Futbollistët e Interit kanë mbërritur në Stamboll në këtë mbrëmje, ku të shtunën do të përballen me Manchester Cityn në ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve.

Reklama

Nerazzurrët mbërritën në qytet në mbrëmje, por një lojtar i Interit përjetoi një bezdi të vogël kur po zbriste nga autobusi.

Domethënë, Denzel Dumfries u pengua dhe përfundoi në tokë.

Për fat të tij dhe Interit gjithçka shkoi pa probleme dhe lëndime, ku mbrojtësi holandez qeshi me gjithë zemër më pas.

Shumë në rrjetet sociale e interpretuan këtë si një shenjë të keqe për Dumfries dhe shokët e tij të skuadrës, të cilët po luajnë lojën më të madhe të karrierës të shtunën.

Ndeshja finale e Ligës së Kampionëve do të luhet të shtunën më 10 qershor në stadiumin Ataturk dhe do të gjykohet nga arbitri polak Szymon Marciniak. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
“Fadil Vokrri” mund të mos rinovohet fare, Çeku zbulon arsyet

“Fadil Vokrri” mund të mos rinovohet fare, Çeku zbulon arsyet

Përfaqësuesja e Kosovës

"Sulmuesi që i ka munguar Chelseat, nuk duket si një lojtar që ka munguar për 11 muaj" - gazeta britanike me fjalë të mëdha për Armando Brojën

Premier League
Nainggolan nuk ndryshon kurrë, ofendon rëndë Interin dhe tifozët zikaltër

Nainggolan nuk ndryshon kurrë, ofendon rëndë Interin dhe tifozët zikaltër

Serie A
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Roma gjen zëvendësuesin e Jose Mourinhos

Roma gjen zëvendësuesin e Jose Mourinhos

Serie A
Kalo në kategori