Rep-artistët e njohur, Getoar Selimi dhe Majk, gjatë ditës së sotme (e martë) kanë publikuar këngën e re.

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, ku dyshja kanë ndarë sekuenca të shkurtra.

“Zhytem (Je t’aim) titullohet projekti i dyshes, që erdhi me një frymë mjaft verore tek të gjitha fansat e tyre.

Për instrumentalin e kësaj këngë është përkujdesur Big Deal Records, ndërsa teksti është shkruar nga vetë reperët.

Me veshje ekstravagante dhe pamje në natyrë, dyshja janë shfaqur mjaft tërheqës, e që të gjithë këtë e ka realizuar Entermedia.

View this post on Instagram

OUT NOW Ghetto Geasy ft. MAJK – ZHYTEM (Je t'aime) Link in bio https://www.youtube.com/watch?v=9re1UXlaI4c

A post shared by MAJK (@majkaveli) on Jun 30, 2020 at 8:07am PDT

Getoar dhe Majk njihen në estradë për bashkëpunime të shumta të tyre, ndërsa deri më tani ata numërojnë pesë prej tyre. /Telegrafi/