0Shares

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë duke pushuar në Capri të Italisë.

Reperi dhe prezantuesja e njohur ka kohë që janë në lidhje, ndërsa për ndjekësit e tyre në rrjetet sociale sjellin fotografi nga çastet që i kalojnë bashkë.

Në profilin e tij në Instagram, Geti e ka publikuar një fotografi në të cilën ka pozuar shumë afër me Marinën.

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Jul 17, 2017 at 2:26am PDT

Në ndërkohë, partnerja e tij ka publikuar disa imazhe duke tërhequr sërish vëmendje me pozat e saja.

Marina Vjollca shfaqet joshëse nga Capri (Foto) Marina Vjollca shfaqet joshëse nga Capri (Foto)

Ajo është shfaqur e veshur me një fustan të kuq që vinte në pah tiparet e saja atraktive. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)