Tash e një kohë është përfolur për një bashkëpunim në mes këngëtares Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukajt. 

Dhe duket se dyshja tashmë kanë gati projektin e ri, i cili pritet të publikohet nesër. Kjo u bë e ditur nga Genci përmes një postimi të publikuar në Instagram, teksa tregon se ky projekt titullohet “Adrenalinë”.

“Të martën ora 14:00, furnizohuni me ujë mirë se një zjarr i madh po vjen. “Adrenalinë” në bashkëpunim me Aurela Gaçen. Kujdes! Kjo këngë i thyen xhamat nëse nuk keni kujdes me nivelin e zërit”, ka shkruar Genci.

Ndërkohë, artistët janë duke punuar edhe në projekte ndaras, që do i sjellin në muajt në vazhdim.

Gjatë verës, ata po ashtu do jenë të pranishëm në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Thjeshte, paster,bukur…kaq tani per tani❤🇦🇱💃 # me nje artist qe e vleresoj shume. Mund te them se jam nje nga fanset e ish grupit Etno Engjujt #sot Etnon. Prandaj ftesen Genc Prelvukaj e prita me shume dashuri 🥰 #Repost @gencprelvukaj (@get_repost) ・・・ Te Marten ora 14:00 Furnizohuni me uje mire se nji zjarr i madh po vjen 🔥🔥🔥🔥🔥 Mos thoni qe sju thashe 😂 "Adrenaline" ne bashkepunim me Aurela Gaçen. Kujdes !!! Kjo kange i then xhamat po nuk patet kujdes me nivelin e zanit 😂😂

A post shared by TRANZIT (@aurelagaceofficial) on Jun 23, 2019 at 12:10pm PDT