LAJMI I FUNDIT:

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Moderatorja Kiara Tito është bërë një ndër personazhet më të komentuara në media rozë që kur u bë pjesë e Big Brother VIP Albania.

Reklama

Romanca e saj me banorin tjetër, Luiz Ejlli bëri që e gjithë vëmendja të ishte tek çifti që u krijua brenda shtëpisë së famshme.

Por, edhe pas eliminimit të saj një javë më parë, Kiara po vazhdon të përfolët për secilin veprim duke përfshirë edhe jetën private.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Një romancë e përfolur muaj me parë me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar Leonard Koka, Roni Koka është kthyer sërish në fokus, ndonëse ai e kishte mohuar që kishte lidhje me prezantuesen disa fotografi që kanë dalur në pah lënë të kuptohet se mes dyshes ka ekzistuar një histori.

Në foto që të dy kanë publikuar në Instagram-et e tyre përkatëse kanë nxitur dyshimet se ata kishin kaluar pushimet së bashku në Greqi.

Foto: Ron Koka/Instagram

Si Kiara ashtu edhe Roni kanë të publikuara foto ku shihen në vende të njëjta në të njëjtën periudhë kohore në lokacionet e ishujve grek si Santorini dhe Mykonos.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Kujtojmë që edhe gjatë kohë se ishte në BBVA, u duk se Kiara iu referua kësaj lidhje me Roni kur tha se kishte dalur me një person në vetëm një takim, por pjesa tjetër e zërave u shtuan nga ai, pasi ishte në të njëjtin rreth shoqëror me të prezantueses.

Megjithatë, mbetet të shihet nëse tani që është jashtë BBVA, Kiara do të flas edhe një herë për të sqaruar këto raportime. /Telegrafi/

Foto: Roni Koka/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Kalo në kategori