LAJMI I FUNDIT:

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant
Reklama

Fjolla Morina është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale kohëve të fundit.

Pas deklaratave shumë të përfolura rreth disa prej personazhe të njohura në showbizz, këngëtarja tani iu është kthyer pozave joshëse.


Duke lënë anash dramat e javëve të fundit, Fjolla ditëve të fundit ka mahnitur me imazhet tejet provokuese ku ajo shfaqet në formë të mirë.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Edhe së fundmi këngëtarja shqiptare u shfaq në formë të mirë e veshur me një kostum elegant ngjyrë gri që përbëhej nga një xhaketë e gjerë dhe pantallona të ngjashëm.

Të gjitha lajmet nga Fjolla Morina
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Fjolla Morina

Me grim të theksuar dhe flokët e gjata bionde lëshuar sipër, Fjolla duke më atraktive se kurrë më parë.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram morën pëlqime dhe komentet të shumta nga ana e admiruesve të saj.

Ndryshe, theksojmë që pas ndarjes nga biznesmenin Fisnik Syla, këngëtarja tashmë ka zbuluar se është në një lidhje të re. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Letër për çdo banor: Darka emocionale nga

Letër për çdo banor: Darka emocionale nga "Izi’s Apartment 197" për banorët e nominuar në Big Brother VIP Kosova

Izi's Apartment 197
Kalo në kategori