LAJMI I FUNDIT:

Fifi vjen me një tjetër dedikim të ëmbël për të birin

Fifi vjen me një tjetër dedikim të ëmbël për të birin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi para pak kohe u bë nënë për herë të parë.

Reklama

Që nga ajo kohë, artistja është tërhequr nga angazhimet profesionale duke iu përkushtuar djalit të saj të porsalindur.

Dedikimet e Fifit për të birin kanë qenë të shpeshta në rrjetet sociale dhe një të tillë e ka bërë edhe së fundmi.

Autorja e “Diell” ka postuar një imazhe përkrah tij teksa të birin e quan me fjalën dashuri.

“Nuk po mundem me besua që i bëmë katër javë bashkë Theo, ti je dashnia bir”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e postimit.

Të gjitha lajmet nga Filloreta Raçi Fifi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Filloreta Raçi Fifi

Ndërkohë, këngëtarja ka paralajmëruar se shumë shpejt do të iu rikthehet projekteve të reja dhe koncerteve.

Projekti i saj i fundit është bashkëpunimi me këngëtaren Donjeta Morina “Pare”. /Telegrafi/