Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, i ka mbushur 61 vjet, ndërsa festa e ditëlindjes së saj do të zgjasë tri ditë.

Këngëtarja edhe një herë ka treguar se “vitet janë vetëm numra” duke e nisur me stil festimin e ditëlindjes së saj.

Të gjitha lajmet nga Madonna Të gjitha lajmet nga Madonna

Ajo ka marrë vëmendjen me veshjen e saj – me kostum të një gjenerali ushtarak – teksa dëgjohet në video duke thënë: “Urime ditëlindjen mua”.

Një pjesë të atmosferës ekstravagante nga festa, Madonna e ka ndarë me fansat e saj të shumtë në rrjetet sociale përmes fotografive dhe videove të publikuara.

“Ky është fillimi i tri mbrëmjeve madhështore festive”, ka thënë këngëtarja. /Telegrafi/