Capital T shkaktoi një stuhi të madhe mediatike një ditë më parë.

Ai u shfaq nga helikopteri me një bukuroshe në krah, dorë për dore.

Duke e trajtur si të dashurën e tij, erdhën edhe urimet e para nga kolegët e tij të shoubizit.

Megjithatë, duket se ajo nuk është e dashura e Capital T dhe kjo ishte lëvizje e këtij të fundit për të tërhequr vëmendjen.

Kjo sepse bukuroshja ultra seksi është nga Mali i Zi dhe është një modele e njohur.

Marija Kolinovic që u shfaq në krah të Capital T duket se do të jetë pjesë e klipit të ri të reperit.

View this post on Instagram

@_madmazel_fashion_

A post shared by Marija Kolinovic 👑 (@moj_tata_moj_ponos) on Jul 6, 2018 at 4:09am PDT

Ish-Miss Mali i Zi ka publikuar një sërë imazhesh me reperin nga Prishtina në rrjetin social Instagram.

Por, ajo as se si nuk është e dashura e Capital T, pasi është në lidhje me hendbollistin Petar Abramovic i cili është reprezentues i Malit të Zi dhe lojtar i Trencinit në Sllovaki.

Capital T pati një verë të suksesshme me këngën “O Ma” dhe para saj me këngën “Pasha Jetën”. /Telegrafi/