Teksa presin që të bëhen prindër për herë të katërt, çifti Ermal dhe Ariana Fejzullahu duket se po i shijojnë në maksimum ditët pranë njëri-tjetrit.

Marrë parasysh faktin që Ermali në këtë stinë është më i lirë, kjo ka bërë që familja Fejzullahu të kalojnë sa më shumë kohë së bashku muajve të fundit.

View this post on Instagram

Family before everything ….

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Jan 24, 2019 at 6:15am PST

Madje së fundmi, Ermali ka menduar ta befasojë me një dhuratë tejet të veçantë bashkëshorten e tij, duke i blerë asaj një veturë luksoze.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa imazheve të hedhura në InstaStory, ku ka zbuluar ndër të tjerash se vetura që ia ka dhuruar Arianës është e tipit “Range rover”, ngjyrë të bardhë.

Vetura luksoze që Ermal Fejzullahu ia dhuroi bashkëshortes së tij (Foto: Ermal Fejzullahu/InstaStory)

“Urime zemër” dëgjohet teksa thotë në video Ermali duke befasuar gruan e tij.

Çifti përndryshe janë në pritje të një vajze, që do të vijë në jetë brenda pak muajve. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Urime ditelindjen e 10 Art Princi ❤️

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Feb 27, 2019 at 2:43am PST