Ka kohë që Eni Koçi e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, ndërsa tashmë është caktuar edhe data e publikimit.

Bukuroshja nga Shqipëria ka bërë të ditur se këngën e re do ta publikojë ditën e mërkurë (më 16 tetor).

Kënga titullohet “Sekreti” dhe do të vijë e kompletuar edhe nga ana vizuale, me ç’rast në videoklip është paralajmëruar edhe prezenca e të dashurit të saj, Genc Prelvukaj.

Genc Prelvukaj pjesë e klipit të ri të Eni Koçit Genc Prelvukaj pjesë e klipit të ri të Eni Koçit

Pikërisht një fragment të shkurtët të klipit, Eni e ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

Bashkëpunimi me Lindon Berishën, “Bella”, është realizimi më i fundit muzikor i Eni Koçit. /Telegrafi/

View this post on Instagram

16.10.2019🙌 #Sekreti

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on Oct 11, 2019 at 5:27am PDT