LAJMI I FUNDIT:

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo – banorët që janë rikthyer sërish në garë në BBVA

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo – banorët që janë rikthyer sërish në garë në BBVA
Foto: Screenshot/TopChannel

Spektakli i natës së kaluar (e shtunë) në Big Brother VIP Albania pati një sërë ngjarjesh të rëndësishme.

Reklama

Nga shtëpia e famshme u largua aktorja Olta Gixhari me vetë-dëshirë, gjersa vazhdoi edhe televotimi i të nominuarve.

Mes Qetsorit, Keisi Medinit dhe Antoneta Koçi është kjo e fundit që la përfundimisht garën dhe çmimin prej 100 mijë eurosh.

Mes këtyre, u tha se në shtëpi do të rifuten katër nga banorët e eliminuar, për të cilat u hap një televotim gjatë asaj kohe.

Në Big Brother VIP Albania do të rikthehen katër nga banorët e eliminuar
Lexo po ashtu Në Big Brother VIP Albania do të rikthehen katër nga banorët e eliminuar

Si më të votuarit për të hyrë brenda ishin: Efi Dhedhes, Kiara Tito, Bledi Mane dhe Ronaldo Sharka.

Hyrja e tyre befasoi të gjithë të tjerët, gjersa më së shumti u gëzua artisti shkodran, Luiz Ejlli.

Ata duket se do të krijojnë situata të reja e po ashtu do të jenë në qendër të vëmendjes. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori