LAJMI I FUNDIT:

“E njihja të ndjerin” – Luizi shpërthen në lot kur informohet për vrasjen në Top Channel, premton t’i ndihmojë familjarët e tij

“E njihja të ndjerin” – Luizi shpërthen në lot kur informohet për vrasjen në Top Channel, premton t’i ndihmojë familjarët e tij

Spektakli i ditës së martë (28 mars) i Big Brother VIP Albania ka nisur në mënyrë të pazakont pasi banorët u informuan për rastin e vrasjes së rojës së sigurisë në Top Channel që ndodhi në orët e para të ditës së hënë.

Reklama

Të prekur nga ky lajm ata kanë shprehur ngushëllime për familjarët e të ndjerit ndërsa u pyetën nëse duna të vazhdojnë rrugëtimin në BBVA.

Këngëtari shkodran, Luiz Ejlli ka shpërthyer në lot duke thënë se e njeh të ndjerin teksa edhe bëri një premtim për familjen e rojës që mbeti i vrarë.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Luizi tha se çfarëdo çmimi që ia do të fitojë në fund të këtij rrugëtimi, një pjesë të tyre do ta ndajë me familjarët e të ndjerit.

Banorët e Big Brother VIP Albania njoftohen për rastin tragjik të vrasjes së rojës në Top Channel
Lexo po ashtu Banorët e Big Brother VIP Albania njoftohen për rastin tragjik të vrasjes së rojës në Top Channel

“Në fund të këtij rrugëtimi, një pjesë e asaj që do marr me vete do shkojë për familjen e të ndjerit”, u shpreh Luizi.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ndërkohë, pjesa më e madhe e banorëve u shpreh të gatshëm për të vazhduar këtë eksperiencë deri në fund.

Pas kësaj, spektakli u mbyll, Arbana tha se nuk do të transmetohet asnjë ngjarje që ka ndodhur gjatë javës në shtëpinë e famshme dhe se qëllimi i vetëm ishte t’i njoftonte ata për këtë ngjarje.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Tutje, moderatorja u shpreh se spektakli pritet që të rikthehet normalisht të shtunën e ardhshme, por fillimisht banorët do të flasin me familjarët e tyre përmes telefonit dhe të marrin vendimin nëse duan të qëndrojnë në BBVA apo jo.

Ndërsa, kujtojmë që data e finales së madhe të Big Brother VIP Albania është vendosur më 6 maj. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Bora Zemani dhe Donald Veshaj më të lumtur se kurrë - shfaqen elegant në rozë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj më të lumtur se kurrë - shfaqen elegant në rozë

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori