LAJMI I FUNDIT:

Dhjetë të famshmit që kanë lindur në të njëjtin vit, por që kanë karaktere të ndryshme

Dhjetë të famshmit që kanë lindur në të njëjtin vit, por që kanë karaktere të ndryshme

Të qenit në sy të publikut do të thotë që njerëzit do të kenë pyetje nëse ndonjëherë do ndaloni plakjen për një dekadë më parë.

Reklama

Por, sigurisht disa të famshëm janë shumë më ndryshe, ashtu si pjesa tjetër e jona dhe është e pamundur për ta të jenë të njëjtë me kolegët e tyre si në pamje ashtu edhe në karakter.

Më poshtë ua sjellim disa fotografi, ku krahasuam disa të famshëm që kanë lindur në të njëjtin vit dhe, edhe një herë, zbuluam se të gjithë janë unikë në mënyrën e tyre.

1. Quentin Tarantino dhe Brad Pitt — 56 vjeçarë

2. Lady Gaga dhe Emmy Rossum — 33-vjeçe

3. Cardi B dhe Selena Gomez — 27

4. Keira Knightley dhe Carly Rae Jepsen — 34

5. Nick Offerman dhe Nikolaj Coster-Waldau — 49

6. Uzo Aduba dhe Alexis Bledel — 39

7. Annie Lennox dhe Christie Brinkley — 66

8. Jamie Lee Curtis dhe Michelle Pfeiffer — 61

9. Elon Musk dhe Jared Leto — 48

10. Ariana Grande dhe Kiki Palmer — 26

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori