Ferran Torres mori pak pushim nga Kupa e Botës për të marrë vajzën e menaxherit, Luis Enrique, në një shëtitje.

Ylli i Spanjës, 22 vjeç, është në lidhje me Sira Martinez, babai i së cilës është shefi i ekipit kombëtar të Spanjës.

Dhe Torres dhe Martinez patën një natë të këndshme në Katar ndërsa shijuan një udhëtim.

Foto: Instagram

Sira, 22 vjeçare, shtoi foto të të dyve në Instagramin e saj ku shihen duke buzëqeshur së bashku teksa eksploronin.

Vendi përrallor ndodhet në ishullin Al Maha në Lusail, ku do të mbahet finalja.

Të gjitha lajmet nga Luis Enrique Të gjitha lajmet nga Luis Enrique

Gjithçka është e drejtë në dashuri dhe luftë, përveç rasteve kur ju duhet të zgjidhni një ekip për turneun më të madh në futboll dhe dhëndri juaj i mundshëm i ardhshëm është një opsion.

Reklama
Reklama

Enrique tha me shaka se vajza e tij do t’i priste kokën nëse ai nuk zgjidhte Torresin për skuadrën e Spanjës.

Foto: Instagram

Çifti filloi lidhjen e tyre në vitin 2021. Torres luante për Manchester Cityn në atë kohë, me çiftin që i bënte gjërat të funksiononin në distancë.

Sulmuesi më pas iu bashkua Barcelonës në janar, qytetin ku lindi Sira.

Foto: Instagram

Sira është një valltare profesioniste dhe anëtare e Klubit Mbretëror Polo të Barcelonës.

Ajo është gjithashtu një influencuese dhe ka 210 mijë ndjekës në Instagram.

Foto: Instagram

Skuadra spanjolle e babait të saj luan me Marokun në 1/16 të martën mbrëma. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Instagram