LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin e ri “Xhane, xhane”

Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin e ri “Xhane, xhane”
Reklama

Ndonëse sezones verore i ka ardhur fundit, këngëtarja Dafina Zeqiri nuk e ka ndërmend të ndalet.

Artistja ka publikuar një tjetër projekt muzikor që këtë herë erdhi në bashkëpunim me Klajdi Harunin dhe Brunon.


Kënga mban titullin “Xhane, xhane” dhe erdhi e kompletuar edhe nga ana vizuale, për të cilën u përkujdes ‘Entermedia’.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Ndërkohë, teksti i këngës u shkruan nga vet Dafina, reperi Elinel dhe 3dots.

E plotë kënga tashmë gjendet e publikuar në kanalin zyrtar të këngëtares në YouTube.

Drin Zatriqi padit Dafina Zeqirin, kërkon gjysmë milion euro dëmshpërblim
Lexo po ashtu Drin Zatriqi padit Dafina Zeqirin, kërkon gjysmë milion euro dëmshpërblim

Theksojmë që ky projekti i Dafinës vjen pas një seri të shumta koncertesh dhe mbrëmjesh muzikore për artisten, e cila gjithashtu solli disa projekte në një kohë të shkurtër.

Ndërsa, sa i përket jetës private, pak pas ndarjes me DJ Geek, këngëtarja e “Malli” tashmë ka nisur një romancë të re. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Magazina
Kalo në kategori