LAJMI I FUNDIT:

Drin Zatriqi padit Dafina Zeqirin, kërkon gjysmë milion euro dëmshpërblim

Drin Zatriqi padit Dafina Zeqirin, kërkon gjysmë milion euro dëmshpërblim

Rreth një vit më parë ish-menaxheri i artistëve, Drin Zatriqi dhe këngëtarja Dafina Zeqiri nisën një konflikt virtual me njëri-tjetrin përmes rrjeteve sociale.

Ishte këngëtarja ajo që përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Twitter kishte hedhur akuzua në drejtim të Zatriqit.

“Drin Zatriqi, mbylle gojën tënde të pistë. Ti je njeri ma zi se krejt çka i përmende! Rrahës i grave! Abuzues! Hajn! Mos të flasim për sene tjera! Ti mu më ki përcjell, më ki kërcënuar e del këndej e han m***”, ka shkruar këngëtarja, në postimin të cilin më vonë e fshiu.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Në një tjetër postim, Dafina ka vazhduar duke kërkuar nga ai t’i tregonte për arsyet që ai ka ikur nga Kosova dhe çfarë ka bërë në Amerikë.

“Mos të flasim pse ke ikur nga Kosova në Amerikë dhe çfarë ke bërë në Amerikë ti! Për gjyq? Hajde kur të duash”, ka shkruar Zeqiri.

Të gjitha lajmet nga Drin Zatriqi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Drin Zatriqi

Atë kohë, Drini iu përgjigj duke i thënë se nëse ajo ka ndonjë dëshmi për akuzat le t’i bëjë publike, në rast se jo atëherë me këngëtaren do të shihet në gjyq dhe kështu ka vepruar.

Sot (e enjte), Zatriqi ka publikuar dëshminë e padisë që ka bërë ndaj Dafinës, në të cilën ai kërkon gjysmë milionë euro dëmshpërblim.

Foto: Arkiv

Tutje, në postimin e tij në Facebook, ai ka thënë se parat e dëmshpërblimit do t’i dhuroj për gratë e Krushës.

Mbetet të shihet se si do të reagoj këngëtarja në lidhje me këtë padi. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori