LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin me Cricket “Harroj”, publikohet të mërkurën

Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin me Cricket “Harroj”, publikohet të mërkurën
Reklama

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Këtë herë artistja ka bashkëpunuar me Cricket për të sjell këngën që mban titullin “Harroj”.


Dafina ka publikuar kopertinën e projektit duke zbuluar se i njëjti lansohet ditën e mërkurë shoqëruar me një videoklip.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

“Harroj” X Cricket, nesër 18:00”, ka shkruar Dafina duke njoftuar po ashtu se kënga do të jetë pjesë e albumit të saj më të ri “Unë jam ajo”.

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë ndarë përfundimisht
Lexo po ashtu Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë ndarë përfundimisht

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këtë herë këngëtarja që njihet për hite të shumta, por padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të saj.

Kënga e fundit e Dafinës është “Unë jam ajo x Caviar” që u lansuar në mars të këtij viti dhe që gjithashtu janë pjesë e albumit të saj më të ri.

Kujtojmë që ky projekt i ri i artistes vjen pas raportimeve që Dafina i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me DJ Geek. Dyshja në anën tjetër nuk kanë konfirmuar e as mohuar ende këta zëra. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Magazina
Kalo në kategori