LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri paralajmëron albumin e ri “Unë jam ajo”

Dafina Zeqiri paralajmëron albumin e ri “Unë jam ajo”
Reklama

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

Një të tillë artistja pritet që ta publikojë gjatë kësaj jave në bashkëpunim me kantautorin Elgit Doda.


Por, përveç kësaj dhe angazhimeve me koncerte e mbrëmje muzikore, Dafina ka zbuluar se gjithashtu është në përgatitje të një albumi të ri.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Në një postim në InstaStory, autorja e “Mali” tha se shumë shpejt pritet të lansohet një album i ri nga ajo që mban titullin “Unë jam ajo”.

Mes tjerash, Dafina duetin me Elgitin e quajti si një prej projekteve të saj të preferuara të albumit të ri.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

“Një prej projekteve të mia të preferuara nga albumi i ardhshëm “Unë jam ajo”, së shpejti”, ka shkruar Dafina në njoftim.

Kujtojmë që albumi i fundit i këngëtares është “Dafinë moj”, që e solli në tetor të vitit 2021. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori