LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Një nga lajmet më të bujshme që ka kapur vëmendjen e fansave dhe mediave rozë është martesa e këngëtares së dashur shqiptare, Dafina Zeqiri.

Ylli i muzikës ka ndarë me ndjekësit e saj një ngjarje shumë speciale, propozimin për martesë nga partneri i saj Kreshnik Gjergji, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.


Dafina ka zgjedhur të ndajë këtë moment intime me publikun duke postuar disa imazhe nga skena romantike e propozimit. Fotografitë tregojnë një ambient të përsosur për një propozim përrallor, i mbuluar në petale të bardha trëndafili dhe qirinj të ndriçuar, të cilin e shoqëron shkrimi “Marry Me”.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Në një nga fotografitë, Dafina i ka dhënë një vështrim të afërt fansave të saj të unazës, teksa vendos dorën e saj mbi atë të Kreshnikut.

Ajo gjithashtu ka ndarë një imazh emocionues të momentit kur Kreshniku i është gjunjëzuar me unazë në dorë, duke i bërë propozimin.

Ky postim ka shkaktuar një valë komentesh dhe urimesh nga fansat, miqtë dhe kolegët e tyre, që janë shprehur të lumtur për çiftin dhe i kanë dërguar dëshira të mira për jetën e tyre të ardhshme bashkë. /Telegrafi/

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram
Foto: Dafina Zeqiri/Instagram
Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Magazina
I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Magazina
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Magazina
A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Magazina
Kalo në kategori