LAJMI I FUNDIT:

Cllevios i rrjedh në internet kënga “Edi Rama” – nuk lë pa e ngacmuar Noizyn

Cllevios i rrjedh në internet kënga “Edi Rama” – nuk lë pa e ngacmuar Noizyn

Kleviol Ahmeti i njohur tashmë për publikun si Cllevio po vazhdon të jetë akoma ndër emrat më të komentuar në rrjete sociale e faqet rozë.

Reklama

Reperit së fundmi i është publikuar në internet kënga e re “Edi Rama”, ku siç shihet ‘thumbon’ në masë të madhe Noizyn.

Duke qenë se me Rigels Rajkun (emri i vërtetë) është përfshirë në një sherr vitin që lamë pas, ai edhe në këtë projekt e ka përmendur në disa raste.

Foto: Screenshot/YouTube

Përveç artistit të lartpërmendur, ai tërthorazi në këtë këngë ka përfshirë edhe emra të tjerë.

Të gjitha lajmet nga Kleviol Ahmeti
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kleviol Ahmeti

“Mbreti me shapka” – ka qenë një fjali ku Cllevio i referohet Noizyt, e më pas te “Major Bisha” i është referuar sigurimit personal të tij.

Foto: Screenshot/YouTube

Duke qenë se janë në ‘beef’ akoma me njëri-tjetrin, ai ka hedhur kunja edhe në të tjera raste.

Cllevio në këngë ka përmendur edhe rap-artisten nga Prizreni, Doruntina Shala – Tayna, por në aspekt pozitiv.

Përleshja e Noizyt dhe Cllevios në qershor të vitit 2022

Një reagim në lidhje me këtë nuk e ka bërë akoma reperi, apo nëse kur do të dilte saktësisht ky projekt. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Butrint Avdyli
Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Magazina
Kalo në kategori