LAJMI I FUNDIT:

Buci shfaq xhelozi ndaj Santianës, fjaloset me të pasi ajo qau për Azemin

Buci shfaq xhelozi ndaj Santianës, fjaloset me të pasi ajo qau për Azemin

Një përplasje e ashpër mes Santianës dhe Bucit ka ndodhur në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, pasi Santiana ka përlotur sytë për daljen e Azemit nga shtëpia.

Buci, duket se nuk ka arritur të fshehë zhgënjimin e tij, duke e pyetur vazhdimisht Santianën për arsyen e lotëve të saj.

Santiana, e emocionuar nga ngjarjet e natës së mbrëmshme, u shpreh e drejtpërdrejtë: “Unë kajta se unë Azemin e du.”

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo vazhdoi të tregojë për vlerat që ka vërejtur tek Azemi përgjatë qëndrimit të tij në shtëpi.

“Përnjëmend u mërzita, ndoshta Azemi lojë nuk ka, por është shumë njeri i mirë. Sillet shumë mirë, është shumë i kulturuar dhe i respektueshëm,” ka vijuar Santiana.

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë
Lexo po ashtu "Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Ndërsa nga ana tjetër, Buci nuk ka ngurruar të flasë për pikëpamjen e tij dhe për ato që nuk i pëlqejnë tek Azemi.

Ai ka shprehur pakënaqësi dhe një lloj irritimi ndaj sjelljeve të Azemit: “Mua më pengon gjithçka, për të gjitha sjelljet e tij, më bën nervoz se ‘s’ka kaqik’, duhet me qenë njeri i vendosur për diçka.” /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori