LAJMI I FUNDIT:

Blero sjell këngën e re “Për ty”

Blero sjell këngën e re “Për ty”
Foto: Screenshot/YouTube

Blero Muharremi ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Për ty” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Artisti i njohur shqiptar është kthyer në balada meqë edhe i përket një zhanri të tillë.


Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet këngëtari në bashkëpunim me Ukin dhe me orkestrim nga Edon Avdiu.

Të gjitha lajmet nga Blero
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Blero

Masterizimi ndërkohë është bërë nga Çekiç.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngën e plotë tashmë mund ta gjeni në YouTube në kanalin zyrtar të Bleros.

I njëjti muajve të fundit ka qenë shumë i komentuar në media për shkak të pjesëmarrjes në Big Brother VIP Kosova 2. /Telegrafi/