LAJMI I FUNDIT:

Bieber publikon një fotografi romantike me të fejuarën Hailey Baldwin

Bieber publikon një fotografi romantike me të fejuarën Hailey Baldwin
Hailey Baldwin dhe Justin Bieber (Foto: Instagram/Justin Bieber)

Justin Bieber ka publikuar një fotografi romantike nga pishina, ku shfaqet duke u puthur me të fejuarën e tij, Hailey Baldwin.

Reklama

Këngëtari kanadez dhe modelja e bukur, të cilët u fejuan ditë më parë, janë të pandarë nga njëri-tjetri.

Ndërkaq, disa prej çasteve të lumtura nga lidhja e tyre, i kanë ndarë edhe me fansat e shumtë në rrjetet sociale.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Jul 13, 2018 at 10:10pm PDT

Bieber e ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet duke e puthur partneren e tij, ndërsa fotografi ka marrë mbi 8.5 milionë pëlqime.

Lajmet për Justin Bieber
Lexo po ashtu Lajmet për Justin Bieber

Para disa ditësh, çifti ka qëndruar në Bahame për të festuar fejesën e tyre, ndërsa edhe atje janë ndjekur nga paparacit.

Ndërkaq, gjatë javës që lamë pas, Justin publikoi një fotografi bardhezi duke i njoftuar fansat për fejesën e tyre.

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Jul 9, 2018 at 3:14pm PDT

Ai ka thënë se kishte dashur ta mbante fshehtë për një kohë, mirëpo pas përhapjes së thashethemeve vendosi që ta konfirmonte vet lajmin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Kalo në kategori