LAJMI I FUNDIT:

Bieber mahnit të dashurën, nxjerr kitarën dhe bën muzikë në rrugë

Bieber mahnit të dashurën, nxjerr kitarën dhe bën muzikë në rrugë
Hailey Baldwin dhe Justin Bieber (Foto: Instagram/HaileyBaldwin)

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë vazhduar turneun e tyre shëtitës në Londër dhe në këtë mënyrë i kanë shkelur të gjithë vendet turistike që i ofron kryeqyteti anglez.

Reklama

Hyde Park, The London Eye dhe Buckingham Palace janë vetëm disa prej vendeve, të cilat i ka vizituar çifti i famshëm.

Derisa vazhdonin aventurën e tyre, Bieber e ka mahnitur partneren tij duke e nxjerrë kitarën dhe duke bërë muzikë në rrugë.

Lajmet për Justin dhe Hailey
Lexo po ashtu Lajmet për Justin dhe Hailey

Siç transmeton Cosmopolitan.com, ai e ka interpretuar një version të qetë të këngës “Cold Water” para kalimtarëve të rastit.

Këngëtari dhe modelja këto ditë nuk përpiqen të shmangen nga syri publik, por thjesht po argëtohen si një çift i zakonshëm.

Në javën e kaluar u përhapën lajme se çifti është martuar dhe se dasma do të zhvillohet në Kanada.

Në ndërkohë, Justin dhe Hailey nuk kanë dhënë asnjë konfirmim në lidhje me martesën eventuale. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Këta janë 10 filmat më të mirë aksion të shekullit të 21-të

Këta janë 10 filmat më të mirë aksion të shekullit të 21-të

Magazina
Kalo në kategori