Beyonce dhe Jay Z kanë pranuar çmimin e tyre në Brit Awards me ndihmën e Meghan Markle.

Çifti i superyjeve kanë fituar çmimin për Grupin Më të Mirë Ndërkombëtar dhe e kanë pranuar në formë madhështore.

Teksa ata nuk ishin prezent në ceremoninë e mbajtur në O2 Arena të Londrës, ata dërgan një video në formë falënderimi.

Një klip 30 sekondësh hapet dhe mbyllet para portetit të Dukeshës së Sussexit, me superyjet që shfaqen para saj.

“Faleminderit shumë për Brit Awards për këtë nderim të shkëlqyer. Ju djem ishit gjithmonë përkrahës, gjithçka është dashuria. Ju faleminderit”.

“Jeni të mirë se ardhur”, u shpreh Jay përderisa Beyonce qeshi.

Në fund të videos, Blue Ivy pyet në formë të çuditshme “Pse?”.

Ariana Grande po ashtu ishte fituese si femra më e mrië ndërkombëtare, ndërsa Drake u nderua si mashkulli më i mirë.

Nicki Minaj fitoi çmimin videoklipi më i mirë i vitit në Britaninë e Madhe. /Telegrafi/