LAJMI I FUNDIT:

Bella Hadid vazhdon të duket e mrekullueshme, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Bella Hadid vazhdon të duket e mrekullueshme, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Bella Hadid u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, teksa u largua nga Hotel Martinez gjatë Festivalit të Filmit në Kanë të martën në mbrëmje.

Modelja 27 vjeçe, tregoi figurën e saj të pabesueshme me një fustan midi të zhveshur dhe me ngjyrë ari.

Ajo e ngriti lartësinë e saj me stileto dhe aksesorë me bizhuteri vezulluese diamanti, shkruan DailyMail.


Bella ka shfaqur buzëqeshjen e saj verbuese për kamerat teksa vazhdonte të shijonte kohën e saj në Francë.

Duke mbërritur në Croisette përpara premierës së saj botërore, Bella u dëshmua të ishte pika më e madhe e bisedës në këtë ngjarje, duke zgjedhur të vinte pa sytjena, nën fustanin e saj të pastër të mbrëmjes Saint Laurent.

Bukuroshja brune e kompletoi dukjen e saj në tapetin e kuq me një palë taka metalike me rripa, ndërsa flokët e saj të shkëlqyeshëm ishin të stiluar pa mundim me një ndarje anash. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori