Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është kthyer ndër personazhet më të përfolur që kur u bë pjesë e Big Brother VIP muaj më parë.

Reklama

Beatrix e cila ndonëse ka lansuar disa projekte muzikore, fansat një interes të madhe e kanë edhe për jetën e saj private.

Pas lidhjes jetëshkurtër me aktorin Donald Veshaj me të cilin krijoi një romancë gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme, emri i këngëtares është lakuar edhe për lidhje me emra të tjera.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Së fundmi ajo u përfol për një romancë dashurie me reperin nga Ferizaj, Getinjo, por i menjëhershëm ka qenë reagimi i Beatrix lidhur me këto thashetheme.

Reklama

Këngëtarja ka mohuar të ketë një marrëdhënie me reperin e njohur, duke u shprehu se janë vetëm miq.

Reklama

Foto: Getinjo/Instagram

“E përgënjeshtroj, ne jemi thjesht miq të mirë!”- ka deklaruar Beatrix për Kryefjala.com.

Publikohet një foto e re e Beatrix Ramosajt dhe Donald Veshajt ku shihen bashkë në makinë pas daljes nga BB VIP Publikohet një foto e re e Beatrix Ramosajt dhe Donald Veshajt ku shihen bashkë në makinë pas daljes nga BB VIP

Ndryshe, kujtojmë që projekti I fundit muzikor i Beatrix është “Vonë” e që u prit mirë nga publiku që aktualisht numëron mbi një milion klikime në YouTube. /Telegrafi/