LAJMI I FUNDIT:

Bashkëpunimi i Melindës me Bardhin “Mos ma prish” publikohet të enjten

Bashkëpunimi i Melindës me Bardhin “Mos ma prish” publikohet të enjten

Dy artistët e njohur, Melinda dhe Bardhi po vijnë me një bashkëpunim të ri.

Dyshja kanë finalizuar duetin e dytë së bashku që mban titullin “Mos ma prish”, ndërsa së fundmi kanë zbuluar detaje të reja.

Në një postim në Instagram, Melinda ka njoftuar se bashkëpunimi i tyre do të publikohet të enjten, më 7 dhjetor.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

“Mos ma prish” ft Bardhi, nesër ora 18:00 publikohet kënga në YouTube”, ka shkruar Melinda në postim.

Të shumta ishin komentet nga ana e fansave të tyre, të cilët me padurim presin një projekt të ri nga ta.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërkohë, kujtojmë që Melinda dhe Bardhi më parë kishin bashkëpunuar edhe për këngën “Ferrari”, që u mirëprit nga publiku dhe vetëm në YouTube numëron mbi 24 milionë klikime. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori