LAJMI I FUNDIT:

Barca pritet t’i bëjë dy transferime në janar

Barca pritet t’i bëjë dy transferime në janar
(Foto: Instagram/ferrantorres)

Barcelona planifikon të bëjë dy transferime porsa të hapet afati kalimtar dimëror – bën të ditur Sport.es.

Reklama

Blaugranët tashmë i kanë siguruar shërbimet e mbrojtësit brazilian, Dani Alves dhe planifikojnë të angazhojnë emra të tjerë.

Lojtari ofensiv i Manchester Cityt, Ferran Torres, është në planet e katalunasve, të cilët janë të gatshëm të përfshijnë lojtarë në shkëmbim.

(Foto: Twitter/timowerner)

Kandidatë të tjerë që mund të kalojnë në Camp Nou janë edhe Dani Olmo (RB Leipzig), Karim Adeyemi (RB Salzburg) dhe Timo Werner (Chelsea).

Megjtihatë, vetëm dy nga emrat e përmendur mund t’i bashkohen Barcës gjatë dimrit dhe pritet të shihet se cilët mund të jenë ata. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Serie A
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Kalo në kategori