LAJMI I FUNDIT:

Ballkani nxjerr në shitje biletat për ndeshjen me Sivasporin

Ballkani nxjerr në shitje biletat për ndeshjen me Sivasporin
Ballkani

Ballkani ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e radhës në Ligën e Konferencës, të cilën e zhvillon ndaj Sivassporit në “Fadil Vokrri”.

Reklama

Do të jetë kjo ndeshja e katërt për kampionët e Kosovës në fazën e grupeve të garës së tretë më të madhe evropiane.

Suharekasit tanimë kanë nxjerr në shitje biletat ku janë nga dy euro më e lira deri në 40 euro më e shtrenjta.

Këto janë çmimet e biletave për këtë ndeshje: Veri dhe Jug 2 euro, Lindje 5 euro, Perëndim 10 euro dhe VIP 40 euro.

Interesimi pritet të jetë tejet i madh pas fitores spektakolare të suharekasve në Turqi.

Ndeshja do të zhvillohet të enjten më 13 tetor, me fillim nga ora 21:00. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Edon Zhegrova shënon super gol te Lille

Ligue 1
“Intelektualët” e Dritës me koreografi për ngjarjet e fundit në veri: Kur ushtria juaj të kthehet në tokën tonë

“Intelektualët” e Dritës me koreografi për ngjarjet e fundit në veri: Kur ushtria juaj të kthehet në tokën tonë

Superliga
Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Humbësi i vitit: Një bastvënës humbi 11 mijë euro për shkak të gabimit trashanik  të gjyqtarëve në Angli

Humbësi i vitit: Një bastvënës humbi 11 mijë euro për shkak të gabimit trashanik të gjyqtarëve në Angli

Premier League
Mauricio Pochettino i jep një këshillë mikut të tij të vjetër Mikel Artetas: Ajo që po bën me këta dy lojtarë të Arsenalit është e rrezikshme

Mauricio Pochettino i jep një këshillë mikut të tij të vjetër Mikel Artetas: Ajo që po bën me këta dy lojtarë të Arsenalit është e rrezikshme

Premier League
Kalo në kategori