LAJMI I FUNDIT:

Sivasspor

46 Artikuj

Rey Manaj zyrtarizohet te klubi i njohur turk

Rey Manaj zyrtarizohet te klubi i njohur turk

Ligat tjera
Skuadrat me moshën mesatare më të madhe në Evropë –  befasojnë Interi, Sevilla dhe Real Betisi

Skuadrat me moshën mesatare më të madhe në Evropë –  befasojnë Interi, Sevilla dhe Real Betisi

Ndërkombëtare
Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Është mbrojtës i djathtë, por statistikat e Armend Thaqit në Ligën e Konferencës janë fantastike

Është mbrojtës i djathtë, por statistikat e Armend Thaqit në Ligën e Konferencës janë fantastike

Superliga
Situata e grupit të Ballkanit, skuadra e Ilir Dajës ende e ka fatin për kalimin tutje në duart e saj

Situata e grupit të Ballkanit, skuadra e Ilir Dajës ende e ka fatin për kalimin tutje në duart e saj

Ligat tjera
Thaqi: Dëshira e secilit lojtar për të shënuar na bëri të humbnim ndeshjen

Thaqi: Dëshira e secilit lojtar për të shënuar na bëri të humbnim ndeshjen

Ligat tjera
Daja: Ndikoi lodhja dhe mungesat, nuk ishim favorit

Daja: Ndikoi lodhja dhe mungesat, nuk ishim favorit

Ligat tjera
Jashanica pas humbjes nga Sivasspor: Sulmuesit duhet t’i kishin shfrytëzuar rastet, ndikoi edhe lodhja

Jashanica pas humbjes nga Sivasspor: Sulmuesit duhet t’i kishin shfrytëzuar rastet, ndikoi edhe lodhja

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Ballkani 1-2 Sivasspor: Thaqi dhe Korenica më të dalluarit

Notat e lojtarëve, Ballkani 1-2 Sivasspor: Thaqi dhe Korenica më të dalluarit

Ligat tjera
Ballkani luan, krijon dhe shënon – por në fund të ndeshjes mposhtet nga Sivasspori

Ballkani luan, krijon dhe shënon – por në fund të ndeshjes mposhtet nga Sivasspori

Ndërkombëtare
Goli i bukur i Armend Thaqit ndaj Sivassporit

Goli i bukur i Armend Thaqit ndaj Sivassporit

Ndërkombëtare
Detajet minutë pas minute në ndeshjen Ballkani-Sivasspori

Detajet minutë pas minute në ndeshjen Ballkani-Sivasspori

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare, Ballkani – Sivasspor: Ilir Daja me një ndryshim të vetëm

Formacionet zyrtare, Ballkani – Sivasspor: Ilir Daja me një ndryshim të vetëm

Ndërkombëtare
Ballkani thotë se është gati për ndeshjen ndaj Sivassporit

Ballkani thotë se është gati për ndeshjen ndaj Sivassporit

Ligat tjera
Ballkani – Sivasspor: Lajme rreth ekipeve, statistika, analizë dhe parashikim

Ballkani – Sivasspor: Lajme rreth ekipeve, statistika, analizë dhe parashikim

Ndërkombëtare
Formacioni i mundshëm i Ballkanit ndaj Sivassporit

Formacioni i mundshëm i Ballkanit ndaj Sivassporit

Ndërkombëtare
Ballkani kërkon një tjetër sukses ndaj Sivassporit, kësaj radhe me ndihmën e 13 mijë tifozëve

Ballkani kërkon një tjetër sukses ndaj Sivassporit, kësaj radhe me ndihmën e 13 mijë tifozëve

Ndërkombëtare
Mesfushori i Sivasspor, Yeshilyurt: Humbën ndeshjen e shkuar, por duam fitore

Mesfushori i Sivasspor, Yeshilyurt: Humbën ndeshjen e shkuar, por duam fitore

Ligat tjera
Ilir Daja: Do të jetë më vështirë se në Sivas, por me mbështetjen e të gjithëve bëhet më e lehtë

Ilir Daja: Do të jetë më vështirë se në Sivas, por me mbështetjen e të gjithëve bëhet më e lehtë

Ndërkombëtare
Zyba: Sivasspori është kundërshtarë i vështirë, duam ta fitojmë edhe ndeshjen e dytë

Zyba: Sivasspori është kundërshtarë i vështirë, duam ta fitojmë edhe ndeshjen e dytë

Ligat tjera
Sivasspor publikon listën e lojtarëve të ftuar, konfirmon pesë mungesa ndaj Balllkanit

Sivasspor publikon listën e lojtarëve të ftuar, konfirmon pesë mungesa ndaj Balllkanit

Ndërkombëtare
Trajneri i Sivasspor, Çalimbay para ndeshjes me Ballkanin: Të gjitha skuadrat kanë nga katër pikë, asnjë nuk ka përparësi për kalimin tutje

Trajneri i Sivasspor, Çalimbay para ndeshjes me Ballkanin: Të gjitha skuadrat kanë nga katër pikë, asnjë nuk ka përparësi për kalimin tutje

Ligat tjera
Ekspertët e futbollit turk e shohin Ballkanin si favorit ndaj Sivassporit

Ekspertët e futbollit turk e shohin Ballkanin si favorit ndaj Sivassporit

Ligat tjera
Ballkani njofton shitjen e të gjitha biletave për ndeshjen ndaj Sivassporit

Ballkani njofton shitjen e të gjitha biletave për ndeshjen ndaj Sivassporit

Ndërkombëtare