LAJMI I FUNDIT:

“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit
Foto: Screenshot/YouTube

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, është futur befasisht gruaja e Bucit, Verona.

Ajo e ka marrë Bucin në dhomën e sekreteve, derisa biseda ka nisur me disa mendime të theksuara.

“Nëse pyet për familjen tem, babit u dashtë me ia ble një televizor të ri, se të parin e ka thy.” – ka qenë komenti epik i Veronës, duke treguar se si janë ndier familjarët e saj sa i përket lojës së Bucit.

Foto: Screenshot/YouTube

Më pas ajo vazhdon: “Unë kam besim në ty, une e di sa shumë ke luftu me kanë me mu, dhe sa pengesa i kemi kalu për me qenë bashkë. Premtimet që t’i kam dhanë para se me hy ne Big Brother, asnjnë nuk ta kam thy.” – u shpreh më tutje Verona. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori