LAJMI I FUNDIT:

Arsenali ‘nuk është më’ i interesuar për yllin e Chelseat, pavarësisht thashethemeve

Arsenali ‘nuk është më’ i interesuar për yllin e Chelseat, pavarësisht thashethemeve

Sipas ekspertit të transferimeve Dean Jones, një burim i besueshëm, Arsenali nuk po i merr seriozisht raportet për interesimin e tyre për nënshkrimin e Mykhailo Mudryk.

Topçinjtë nuk janë më të interesuar për ukrainasin, i cili ka pasur vështirësi nën drejtimin e trajnerëve të ndryshëm që kur iu bashkua Chelseat.

Kohët e fundit, raportet sugjeruan se Mudryk dëshiron të bashkohet me Arsenalin dhe u shkatërrua kur transferimi dështoi verën e kaluar.

Në janar 2023, kur Arsenali informoi Mudryk se transferimi i tij kishte dështuar - lojtari shpërtheu në lot
Lexo po ashtu Në janar 2023, kur Arsenali informoi Mudryk se transferimi i tij kishte dështuar - lojtari shpërtheu në lot

Jones e kupton se Arsenali nuk po e përqendron energjinë e tij te Mudryk, i cili ka shënuar vetëm tre gola në Ligën Premier gjatë gjithë sezonit.

Duke pasur parasysh rrëmujën në të cilën ndodhet Mudryk, Arsenali duhet të shmangë nënshkrimin e tij.

Ata tashmë kanë një numër të konsiderueshëm sulmuesish dhe nuk ka vend që Mudryk të bashkohet. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Përfaqësueset
UEFA godet Shqipërinë, e gjobitë rëndë

UEFA godet Shqipërinë, e gjobitë rëndë

Kombëtarja e Shqipërisë
Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Përfaqësueset
Portugalia 2-1 Çekia, nota e Ronaldos dhe lojtarëve të tjerë

Portugalia 2-1 Çekia, nota e Ronaldos dhe lojtarëve të tjerë

Përfaqësueset
Rregulli i çuditshëm i FIFA-s e ndaloi yllin e Ligës Premier nga ndërrimi i kombësisë dhe të luajë në Euro 2024

Rregulli i çuditshëm i FIFA-s e ndaloi yllin e Ligës Premier nga ndërrimi i kombësisë dhe të luajë në Euro 2024

Përfaqësueset
Portugalia e Ronaldos e nisë me fitore rrugëtimin në Euro 2024 - mposht Çekinë

Portugalia e Ronaldos e nisë me fitore rrugëtimin në Euro 2024 - mposht Çekinë

Përfaqësueset
Kalo në kategori