LAJMI I FUNDIT:

Mykhaylo Mudryk

52 Artikuj

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
Mauricio Pochettino duhet të ndryshojë katër gjëra nëse dëshiron të ketë sukses te Chelsea

Mauricio Pochettino duhet të ndryshojë katër gjëra nëse dëshiron të ketë sukses te Chelsea

Premier League
Tifozët mendojnë se e dinë atë që Mudryk i tha kamerës gjatë xhiros së fundit të Chelseat në Ligën Premier

Tifozët mendojnë se e dinë atë që Mudryk i tha kamerës gjatë xhiros së fundit të Chelseat në Ligën Premier

Premier League
U ble për 70 milionë euro, por ylli i Chelseat dështon nga një pozitë e jashtëzakonshme për të shënuar gol

U ble për 70 milionë euro, por ylli i Chelseat dështon nga një pozitë e jashtëzakonshme për të shënuar gol

Premier League
Transferimet e reja të Chelseat ‘pendohen për nënshkrimin e kontratave afatgjate’

Transferimet e reja të Chelseat ‘pendohen për nënshkrimin e kontratave afatgjate’

Premier League
Me një vrapim elektrizues ndaj Brightonit, tifozët e Chelseat shpresojnë që Mudryk ta ‘terrorizojë’ edhe Real Madridin

Me një vrapim elektrizues ndaj Brightonit, tifozët e Chelseat shpresojnë që Mudryk ta ‘terrorizojë’ edhe Real Madridin

Premier League
Chelsea 0-2 Aston Villa, notat e lojtarëve

Chelsea 0-2 Aston Villa, notat e lojtarëve

Premier League
Oleksandr Usyk bën një parashikim të guximshëm për fituesin e ardhshëm të Topit të Artë, është i bindur se do të ndodhë

Oleksandr Usyk bën një parashikim të guximshëm për fituesin e ardhshëm të Topit të Artë, është i bindur se do të ndodhë

Ndërkombëtare
Tifozët e Arsenalit kanë ‘qeshjen e fundit’: Saka ‘nënshtroi’ 100 milionëshin e Chelseat

Tifozët e Arsenalit kanë ‘qeshjen e fundit’: Saka ‘nënshtroi’ 100 milionëshin e Chelseat

Premier League
Paraqitje kastastrofale nga 100 milionëshi i Chelseat në ndeshjen ndaj Anglisë

Paraqitje kastastrofale nga 100 milionëshi i Chelseat në ndeshjen ndaj Anglisë

Përfaqësueset
Cucurella nuk e pëlqen 100 milionëshin e Chelseat: Dhjetëra rastet kur spanjolli nuk pasoi te Mudryk

Cucurella nuk e pëlqen 100 milionëshin e Chelseat: Dhjetëra rastet kur spanjolli nuk pasoi te Mudryk

Premier League
Paraqitja katastrofale e Mudryk në statistika ndaj Fulhamit për 45 minuta

Paraqitja katastrofale e Mudryk në statistika ndaj Fulhamit për 45 minuta

Premier League
Graham Potter mund të përfshijë vetëm tre transferime të reja të Chelseat në skuadrën e Ligës së Kampionëve

Graham Potter mund të përfshijë vetëm tre transferime të reja të Chelseat në skuadrën e Ligës së Kampionëve

Premier League
Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Premier League
Vetëm ditët e para te Chelsea – Mudryk shkakton skandal në rrjetet sociale

Vetëm ditët e para te Chelsea – Mudryk shkakton skandal në rrjetet sociale

Premier League
Kush janë lojtarët më të shpejtë një botë – në mesin e tyre edhe një shqiptar

Kush janë lojtarët më të shpejtë një botë – në mesin e tyre edhe një shqiptar

Ndërkombëtare
Ka luajtur vetëm 35 minuta, por Mudryk tashmë është lojtari më i shpejtë këtë sezon në Ligën Premier

Ka luajtur vetëm 35 minuta, por Mudryk tashmë është lojtari më i shpejtë këtë sezon në Ligën Premier

Premier League
Man Utd refuzoi Mudryk përpara se të transferohej në Chelsea

Man Utd refuzoi Mudryk përpara se të transferohej në Chelsea

Premier League
Pak minuta nga debutimi te Chelsea, Mykhailo Mudryk ‘vallëzon’ në zonën e Liverpoolit

Pak minuta nga debutimi te Chelsea, Mykhailo Mudryk ‘vallëzon’ në zonën e Liverpoolit

Premier League
Për kë mbipagoi Chelsea e për kë jo – Transfermarkt i ka publikuar detajet

Për kë mbipagoi Chelsea e për kë jo – Transfermarkt i ka publikuar detajet

Premier League
Arsenali ‘përpilon listën e dëshirave me pesë lojtarë’ pasi Chelsea rrëmbeu transferimin e Mykhailo Mudryk

Arsenali ‘përpilon listën e dëshirave me pesë lojtarë’ pasi Chelsea rrëmbeu transferimin e Mykhailo Mudryk

Premier League
Lojtari i ri i Chelseat, Mykhailo Mudryk mahniti Bernabeun, ka ‘përkushtim si Cristiano Ronaldo’ dhe ‘ka potencial të jetë Hazardi i ardhshëm’

Lojtari i ri i Chelseat, Mykhailo Mudryk mahniti Bernabeun, ka ‘përkushtim si Cristiano Ronaldo’ dhe ‘ka potencial të jetë Hazardi i ardhshëm’

Premier League
Drejtori ekzekutiv i Shakhtar Donetsk zbulon prapaskenat se si Chelsea e mposhti Arsenalin për Mudryk

Drejtori ekzekutiv i Shakhtar Donetsk zbulon prapaskenat se si Chelsea e mposhti Arsenalin për Mudryk

Premier League
Si mundet Chelsea të shpenzojë mbi 500 milionë euro dhe mos ta thyejë rregullin financiar, ndërsa United duhej të huazonte Weghorstin

Si mundet Chelsea të shpenzojë mbi 500 milionë euro dhe mos ta thyejë rregullin financiar, ndërsa United duhej të huazonte Weghorstin

Premier League