LAJMI I FUNDIT:

Antonela Berisha: Stop bullizmit, mund të ishit ju në vend të Luiz Ejllit

Antonela Berisha: Stop bullizmit, mund të ishit ju në vend të Luiz Ejllit

Videoja në të cilën banorët bullizuan Luiz Ejllin në Big Brother VIP Albania është bërë virale në rrjetet sociale.

Reklama

Kjo po vazhdon të komentohet në masë të madhe edhe nga personazhe të famshëm të showbizit shqiptar.

Përveç Eni Koçit, një reagim kësaj radhe e ka bërë edhe ish-banorja e Big Brother VIP, Antonela Berisha.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo ka postuar disa fotografi të Luizit në InstaStory me përshkrimin: “Stop bullizmit, mund të ishit ju në vend të tij”.

Banorët bullizuan Luizin në BBVA, Eni Koçi: E shokuar se si figura të shoubizit përfundojnë duke e sharë e trajtuar në mënyrë ç’njerëzore dikë
Lexo po ashtu Banorët bullizuan Luizin në BBVA, Eni Koçi: E shokuar se si figura të shoubizit përfundojnë duke e sharë e trajtuar në mënyrë ç’njerëzore dikë

“Big Brother është një reality show ku tregoni më së miri se kush jeni dhe sa durim keni. Për kush jeni e sa të këqinj jeni ju nuk do doja t’ju shikoja kurrë”, tha më tej ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Në video shihen Efi Dhedhes, Dea Mishel dhe Olta Gixhari, të cilat bullizojnë Ejllin për shkak të një rrëfimi që bëri ditë më parë.

Ai dyshohet se gënjeu se vuan nga një sëmundje, gjersa kjo histori bëri bujë të madhe. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by @luizkryefjala

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Butrint Avdyli
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Faton Shoshi i rikthehet estradës, merr sërish nën menaxhim Ledrin

Faton Shoshi i rikthehet estradës, merr sërish nën menaxhim Ledrin

Magazina
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Magazina
Kalo në kategori