LAJMI I FUNDIT:

Ana Kabashi publikon këngën e re “KuKu”

Ana Kabashi publikon këngën e re “KuKu”
Ana Kabashi (Foto: YouTube)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, ka sjell së fundmi projektin e ri muzikor.

“KuKu” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale me një klip e paraqitje të veçantë.


Si gjithnjë, ajo ka rrëmbyer vëmendje edhe me dukjen dhe veshjet që ka përzgjedhur për këtë projekt.

Ana Kabashi (Foto: YouTube)

Teksti është shkruar nga reperi Elinel, gjersa bashkë me Anën janë përkujdesur edhe për vijën melodike.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Miksimi dhe masterizimi ndërkohë është realizuar në studion e producentit Rzon.

Ana Kabashi (Foto: YouTube)

Për videon duhet theksuar që u kujdes Kotorri, që tanimë gjendet e plotë në YouTube.

Krahas projekteve, bukuroshja nga Peja këtë verë është tejet e angazhuar edhe me koncerte. /Telegrafi/