LAJMI I FUNDIT:

Alessandra Ambrosio shfaq figurën e saj mahnitëse me një fustan portokalli, teksa merrte pjesë në një event

Alessandra Ambrosio shfaq figurën e saj mahnitëse me një fustan portokalli, teksa merrte pjesë në një event

Alessandra Ambrosio tregoi fizikun e saj të jashtëzakonshëm, me një fustan portokalli, me një prerje në gjoks dhe një të çarë deri në kofshë.

Ndërsa merrte pjesë në prezantimin “Weekend” të “The Riviera Maya EDITION” në Kanai gjatë fundjavës në Playa del Carmen, Meksikë, supermodelja, 42 vjeçe, dukej sensacionale me një fustan të përqafuar me figura që përqafonte çdo kthesë të kornizës së saj të tonifikuar.


Ajo e kompletoi dukjen e saj me një palë pompa me majë të hapur, të cilat shfaqnin pedikyrin e saj rozë, një çantë dore të thurur ari dhe një palë vathë të ndezur, shkruan DailyMail.

Për këtë rast, nëna e dy fëmijëve kishte veshur flokët e saj ngjyrë kafe të çelur deri në belin me kaçurrela të lirshme, të cilat i kalonin pas shpinës dhe shpatullave.

Pas hapjes së hotelit, bukuroshja braziliane ndau në Instagram fotografi dhe video nga ngjarja me këngën “Murder On The Dancefloor” të Sophie Ellis-Bextor.

Ajo dukej që po argëtohej tej mase, duke parë fishekzjarre në plazh, duke pirë kokteje dhe duke vallëzuar, teksa luante DJ-i. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Magazina
Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Magazina
Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Magazina
Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Magazina
“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

Magazina
Kalo në kategori