LAJMI I FUNDIT:

Alessandra Ambrosio dhe i dashuri i saj Nicolo Oddi shfaqen me maska, ndërsa ishin për blerje në një market në Los Angeles

Alessandra Ambrosio dhe i dashuri i saj Nicolo Oddi shfaqen me maska, ndërsa ishin për blerje në një market në Los Angeles

Ylli brazilian, Alessandra Ambrosio, këtë të hënë e ka vendosur në pauzë karantinën e saj pasi doli për blerje ushqimore.  

Reklama

Modelja 39-vjeçare ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Nicolo Oddi, 40-vjeçar në një market në Los Angeles.

Ajo zgjodhi një veshje të thjeshtë, triko të bardhë të zbukuruar me grafika blu dhe një palë xhinse të shkurtra.

Alessandra Ambrosio dhe i dashuri i saj, Nicolo Oddi (Foto: Backgrid)

Ndërsa, partneri i saj kishte veshur një palë tuta sportive të zeza dhe të dy kishin me vete maskat për t’u mbrojtur nga COVID-19.

Të gjitha lajmet nga Alessandra Ambrosio
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Alessandra Ambrosio

Ai dhe modelja me origjinë nga Brazili ndanë gjërat dhe bartën çantat e tyre të sendeve ushqimore përpara se të largoheshin nga aty.

Alessandra Ambrosio dhe i dashuri i saj, Nicolo Oddi (Foto: Backgrid)

Supermodelja dhe stilisti italian filluan romancën e tyre në qershor të vitit 2018 kur u takuan në një klub nate në shtetin italian.

Alessandra më parë kishte një lidhje me milionerin Jamie Mazur me të cilën ka dy fëmijë. /Telegrafi/

Alessandra Ambrosio dhe i dashuri i saj, Nicolo Oddi (Foto: Backgrid)

Alessandra Ambrosio dhe i dashuri i saj, Nicolo Oddi (Foto: Backgrid)

Në trend Magazina

Më shumë
Eros Grezda bëhet baba për herë të parë

Eros Grezda bëhet baba për herë të parë

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Rita Ora në krah të burrit të saj e veshur me

Rita Ora në krah të burrit të saj e veshur me "Versace" në Festivalin e Filmit në Sydney

Magazina
Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Magazina
Kalo në kategori