Këngëtari i njohur i estradës, Yll Limani, tash e disa ditë është duke punuar në projektin e ri. 

I njëjti është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, teksa ndan imazhe dhe video të llojllojshme.

Gjatë ditës së sotme (e enjte), ai ka ndarë një pjesë të shkurtër të kësaj kënge në Instagram, derisa shfaqet duke kënduar nga makina.

View this post on Instagram

⌛️

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on Aug 22, 2019 at 7:54am PDT

Ylli nuk ka bërë të ditur se kur publikohet ky projekt, por që fansat e tij mezi po presin.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërkohë, “Nuk po kalojka” mbetet projekti i fundit që ka publikuar ai dhe në YouTube ka kaluar mbi pesë milionë klikime.

25-vjeçari këtë vit ka qenë mjaft i angazhuar edhe në mbrëmje e koncerte të llojllojshme mbarë trojeve shqiptare. /Telegrafi/