0Shares

Hip hop artisti i njohur, Xhero, ka publikuar projektin e tij të ri.

“Kqyrëm” titullohet projekti i ri nga Xhero i cili e sjellë këngën në të cilën ka punuar vete reperi.

Videoklipi është punuar nga Ask Jack dhe është një videoklipni tekstual.

Për Xheron ky është rikthimi i ri në skenë pas disa projekteve.

Ai njihet për hitin e vjetër në bashkëpunim me Ledrin dhe Stinen.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)