LAJMI I FUNDIT:

Këngëtarja Mihrije Braha tregon dukjen e saj natyrale pa makijazh

Këngëtarja Mihrije Braha tregon dukjen e saj natyrale pa makijazh
Foto: Mihrije Braha/Instagram

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha, përkundër viteve vazhdon të mbetet në top formë!

Reklama

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Së fundmi, ajo ka vendosur të befasojë fansat e saj me një fotografi ku shfaq dukjen e saj tërësisht natyrale.

Me imazhin e fundit, këngëtarja me prejardhje nga Mitrovica vërtetoi se duket bukur dhe tërheqëse edhe kur nuk vë fare makijazh.

Edhe pa makeup….M B

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on May 9, 2018 at 3:54am PDT

Përveç muzikës, Braha së fundmi ka zgjeruar aktivitetin e saj edhe në biznes, pasi ka hapur një butik me veshje në Prishtinë.

Sa i përket projekteve muzikore, këngëtarja vazhdon të jetë aktive me këngë të reja dhe koncerte të shumta që mban kudo ku ka shqiptarë.

Në muajt në vazhdim, pritet që Mihrija të sjell për fansat këngën e saj të re. /Telegrafi/

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on May 8, 2018 at 3:54am PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Kalo në kategori