LAJMI I FUNDIT:

Vera Ora realizon një ‘selfie’ dhe e shoqëron me përshkrim

Vera Ora realizon një ‘selfie’ dhe e shoqëron me përshkrim
(Foto: Instagram/veraora)

Vera Ora është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpërndan imazhe nga më të ndryshmet nga jeta e saj.

Reklama

Nëna e të famshmes Rita numëron mbi 82 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa në këtë rrjet social ka shpërndarë fotografi të shumta.

Gjatë të enjtes, ajo ka zgjedhur të realizojë një autoportret fotografik (‘selfie’), të cilin e ka shoqëruar edhe me një mesazh.

(Foto: Instagram/veraora)

“Po lexoj që prapa ‘selfieve’ po fshihet arti dhe shkenca. E kuptoj pjesën e shkencës, por e kam paska të vështirë ta kuptoj pjesën e artit”, ka shkruar Vera.

Vera Ora publikon fotografi me veshje tradicionale
Lexo po ashtu Vera Ora publikon fotografi me veshje tradicionale

Ndryshe, nëna e këngëtares së njohur shpesh publikon edhe fotografi të fëmijëve të saj nga periudha të ndryshme të jetës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Magazina
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Kalo në kategori