LAJMI I FUNDIT:

Vazhdojnë lajmet e mira për Arbër Zenelin – pasi u ftua nga Kosova, zbulon se u bë baba për herë të parë

Vazhdojnë lajmet e mira për Arbër Zenelin – pasi u ftua nga Kosova, zbulon se u bë baba për herë të parë

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Primozh Gliha, e ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e muajit shtator në kuadër të kualifikimeve për Euro 2024.

Dardanët do të luajnë dy ndeshje kualifikues për Euro 2024 në kuadër të Grupit I, ku fillimisht do të presin Zvicrën në Prishtinë më 9 shtator, pastaj do të luajë në udhëtim te Rumania më 12 shtator.

E në këtë listë u njoftua se do të rikthehet pas një kohe të gjatë edhe futbollisti Arbër Zeneli.


Foto: Screenshot/Instagram

Megjithatë, ky nuk është lajmi i mirë i vetëm që ylli i Përfaqësueses ka marrë këto ditë.

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët
Lexo po ashtu Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Pas kësaj, ai në një postim të shpërndarë në rrjete sociale zbuloi se është bërë baba për herë të parë.

Arbëri dhe partnerja e tij, Dafina, kanë mirëpritur një vajzë që e kanë quajtur, Ela.

“26 gushti do të mbetet data jonë e preferuar përgjithmonë. Mrekullia jonë e vogël, Ela Zeneli.

View this post on Instagram

A post shared by Arber Zeneli (@azeneli10)

Kujtojmë që Arbëri dhe Dafina Hiseni u martuan vitin e kaluar (2022) në një ceremoni madhështore në Prishtinë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Arber Zeneli (@azeneli10)