LAJMI I FUNDIT:

Vallëzimi dhe gjestet e çuditshme të Blerandos në Post BBVK 2, komentohen nga fansat

Vallëzimi dhe gjestet e çuditshme të Blerandos në Post BBVK 2, komentohen nga fansat

Në botën e sotme të shoubizit, ku kamerat janë pjesë e pandashme e ekzistencës së çdo personazhi publik, Blerando, i njohur për pjesëmarrjen e tij në Big Brother VIP Kosova, ka arritur të marrë vëmendjen në një mënyrë të pazakontë.

Së fundmi, ai është kapur nga kamerat në “Post Big Brother VIP Kosova” duke kryer disa gjeste të çuditshme që kanë lënë jo pak pyetje në ajër.


Përshëndetjet me dorë, mimikat e fytyrës, dhe lëvizjet ritmike të trupit bëhen zakonisht për të komunikuar me publikun e pranishëm, por Blerando ka zgjedhur të ndjekë një rrugë më të veçantë.

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Ai vazhdimisht ka qenë duke sjellë këto gjeste direkt para kamerës, në një studio ku, në fakt, mungonte publiku.

Kader i kërkon llogari Edonës për intervistën e dhënë në Serbi, ajo i kthehet: Ti që u hipën sipër burrave, pas dy muajsh Lumbardhi do të lë
Lexo po ashtu Kader i kërkon llogari Edonës për intervistën e dhënë në Serbi, ajo i kthehet: Ti që u hipën sipër burrave, pas dy muajsh Lumbardhi do të lë

Ndërkohë, në një lëvizje që shënjon një kulm në serinë e tij të veprimeve të paparashikueshme, Blerandi u ngrit në këmbë dhe filloi të vallezonte në një mënyrë që të linte përshtypjen se ishte duke përshëndetur një audiencë të padukshme në fund të emisionit.

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Këto momente të pakapshme nga kamerat të Blerandos nuk i kanë shpëtuar syve të fansave, të cilët kanë qenë aktivë në rrjetet sociale gjatë transmetimit të emisionit, duke komentuar për sjelljet e tij.

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Spekulimet dhe komentet kanë qenë të shumta – nga ato që flasin për një kod komunikimi të fshehtë deri tek teoritë që parashtrojnë se ai po eksperimenton me artin e performancës përtej formatit të tradicional të emisionit. /Telegrafi/

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori